MoD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MoD

Clan
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?

Go down 
3 posters
АвторПорака
iverson
Moderator
Moderator
iverson


Број на мислења : 16
Location : Strumica
Registration date : 2007-08-24

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 1:53 am

Opisete go vasiot noken zivot Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
iverson
Moderator
Moderator
iverson


Број на мислења : 16
Location : Strumica
Registration date : 2007-08-24

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 1:56 am

Pa se znae deka strumica ima najdobar noken zivot od cela mk pa nemam poveke zborovi ja izleguvam vo night club SELECT i imaat najdobri zurki od cela mk i pesnite se zakon nesto on antena tamu vamu trans tehno (Sensation) Very Happy no pveke comennt
Вратете се на почетокот Go down
bugi
Administrator
Administrator
bugi


Број на мислења : 32
Age : 33
Location : Skopje
Registration date : 2007-08-24

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 2:14 am

iverson напиша:
Pa se znae deka strumica ima najdobar noken zivot od cela mk pa nemam poveke zborovi ja izleguvam vo night club SELECT i imaat najdobri zurki od cela mk i pesnite se zakon nesto on antena tamu vamu trans tehno (Sensation) Very Happy no pveke comennt

cim pustaat trans idam tamu (kaj tebe-bratucetkati Wink )
Вратете се на почетокот Go down
https://cs-mod.macedonianforum.net
iverson
Moderator
Moderator
iverson


Број на мислења : 16
Location : Strumica
Registration date : 2007-08-24

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 3:05 am

bugi напиша:
iverson напиша:
Pa se znae deka strumica ima najdobar noken zivot od cela mk pa nemam poveke zborovi ja izleguvam vo night club SELECT i imaat najdobri zurki od cela mk i pesnite se zakon nesto on antena tamu vamu trans tehno (Sensation) Very Happy no pveke comennt

cim pustaat trans idam tamu (kaj tebe-bratucetkati Wink )




hahah abe bugi sto sea nesto bratucetka tamsi vamsi ja i ti pod raka i brakme zenski znaes kakvi ke najdeme uff..Very Happy sea bratuvetki sto roda ke stanuvame Very Happy a za select koga sakas dojdi ti garantiram nema da zazalas
Вратете се на почетокот Go down
MACKA
Moderator
Moderator
MACKA


Број на мислења : 6
Age : 32
Registration date : 2007-08-27

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 7:32 pm

iverson напиша:
bugi напиша:
iverson напиша:
Pa se znae deka strumica ima najdobar noken zivot od cela mk pa nemam poveke zborovi ja izleguvam vo night club SELECT i imaat najdobri zurki od cela mk i pesnite se zakon nesto on antena tamu vamu trans tehno (Sensation) Very Happy no pveke comennt

cim pustaat trans idam tamu (kaj tebe-bratucetkati Wink )




hahah abe bugi sto sea nesto bratucetka tamsi vamsi ja i ti pod raka i brakme zenski znaes kakvi ke najdeme uff..Very Happy sea bratuvetki sto roda ke stanuvame Very Happy a za select koga sakas dojdi ti garantiram nema da zazalas


Ne zabegavajte od temata decki. Inace so znam, ja iskacam nakaj park vamu tamu ama oddamna neam iskoceno, sve sto praam u grad go praam i u naselba i da vi kazam i bolje mi e Laughing Cool
Вратете се на почетокот Go down
bugi
Administrator
Administrator
bugi


Број на мислења : 32
Age : 33
Location : Skopje
Registration date : 2007-08-24

Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? EmptyСре Aвг 29, 2007 7:35 pm

Ja inace iskacam vo kafici zdosadeno mi e vo diskoteki ama ako ima nekoja top zurka idam tamu posebno da e trans ili tehno 100% sum tamu
Вратете се на почетокот Go down
https://cs-mod.macedonianforum.net
Sponsored content





Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?   Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Kaj izlevate noken club, park kaj nekoj doma:D kas izlevate?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MoD :: Zabava :: Noken zivot-
Отиди до: